Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев'яні ящики Житомир
Скринька - тара прямокутної форми, поширена з часів СРСР. Завдяки практичності, компактності та безлічі інших переваг ці вироби залишаються затребуваними і сьогодні. Вони також виготовляються з фанери та ДСП, але продукція з натуральної деревини найпоширеніша. Дерев'яні ящики в Житомирі купують для зберігання промислової та сільськогосподарської продукції, при транспортуванні (у тому числі дальньої) вантажів. Тверда конструкція ідеально підходить для перевезення антикварних речей, картин, побутової техніки, вимірювальних приладів, високоточного медичного обладнання.

Переваги коробок з дерева в Житомирі

Ящики з дерева мають такі переваги:
  • екологічна безпека. Ящики та овочеві коробки з дерева в Житомирі не містять шкідливих речовин, не вступають із вмістом у хімічну взаємодію із вмістом. Це особливо актуально для сільськогосподарської продукції та інших продуктів харчування;
  • стійкість до зовнішніх впливів: вологи, механічних впливів, перепадів температури повітря;
  • повітропроникність. Завдяки вільній циркуляції повітря продукти харчування зберігаються довше;
  • різноманітність габаритів та форм. Компанія «Юр-Універсал» реалізує вироби стандартних розмірів, виконаних за ГОСТ, та приймає замовлення на тару за індивідуальним проектом замовника;
  • порівняно невисока ціна на ящики з дерева у Житомирі;
  • довговічність, можливість багаторазового використання;
  • ремонтопридатність - з декількох ящиків, що вийшли з ладу, можна виготовити одну нову;
  • компактна форма, зручність перевезення та зберігання.
Завдяки жорсткій конструкції та наявності спеціальних вушок для рук дерев'яні ящики зручні у використанні, дозволяють скоротити часові витрати на навантаження.

Купити дерев'яні ящики у Житомирі: як оформити замовлення

Фірма «Юр-Універсал» пропонує купити або замовити різні види дерев'яної тари як виконаної за ГОСТ, так і за параметрами, заданими замовником. На сайті також можна купити дерев'яні коробки у Житомирі. Можливі закупівлі у великих обсягах. При необхідності, наш спеціаліст проконсультує вас щодо вибору упаковки та оформлення замовлення.
© Юр-Універсал 2022