Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев'яні ящики Запоріжжя
Розвиток бізнесу відбувається швидкими темпами. Вимоги до виробництва товарів і транспортної логістики стають все більш строгими. Для перевезення продукції використовується різноманітна тара з різних матеріалів. Дерев'яні ящики в Запоріжжі, відомі ще з радянських часів, як і раніше не втрачають своєї актуальності. Вони залишаються затребуваними в різних галузях: на промислових підприємствах, у фермерських господарствах, при організації вантажоперевезень. Завдяки жорсткій конструкції дерев'яна конструкція дозволяє зберегти при транспортуванні тендітні і цінні предмети в цілості: антикваріат, посуд, побутову техніку, точні вимірювальні прилади, медичне обладнання.

Переваги коробок з дерева в Запоріжжі

Для виготовлення ящика тари використовують дерево, ДСП і фанеру, але деревина як і раніше зберігає лідируючі позиції. Купити дерев'яні ящики в Запоріжжі вигідно з таких причин:
надійний захист транспортуються предметів від механічних впливів і зломів. У порівнянні з картонним аналогом, коробки з дерева в Запоріжжі значно міцніше;
різноманіття обсягів і габаритів. При необхідності, виріб можна оснастити зручними ручками і додатковими кріпленнями;
зручність транспортування і зберігання на складах;
повітропроникність. Продукти харчування в тарі з деревини псуються не так швидко.

Як і де купити ящики та дерев'яні коробки в Запоріжжі?

Компанія «Юр-Універсал» пропонує замовити тару з натурального дерева. За бажанням, ви можете придбати готовий товар, виконаний по ГОСТ, або замовити вироби за індивідуальним проектом і габаритам. Можлива доставка продукції або самовивезення.
Дерев'яні ящики Запоріжжя
© Юр-Універсал 2022