Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев'яні ящики ціна
На сайті компанії «Юр-Універсал» надано великий асортимент такого виду тари, як дерев'яні ящики. Ціна на цей вид продукції досить низька, адже ми є виробниками і маємо хороші умови співпраці з постачальниками деревини. Цей продукт має багато способів застосування як в звичайному використанні для пересилання або зберігання, так і для дизайнерських рішень. У даній статті ми поговоримо про дерев'яні ящики (ціна) для квітів.
Квіткові дерев'яні ящики, ціна на які у нас нижче ніж у конкурентів, використовуються для зберігання і перевезення квітів. Як правило вони обшиті вологонепроникній плівкою зсередини, що дозволяє насипати в них землю і висаджувати рослини. Крім цього якщо, наприклад довгі троянди, зберігалися в холодильній камері з підвищеною вологістю, тоді при транспортуванні ця вологість буде стікати і може зіпсувати дерев'яний матеріал упаковки. Це може привести до того, що дерев'яні ящики (ціна) неможна буде використовувати повторно, що вельми не економно. Адже при попаданні вологи і дно, і стінки можуть розбухнути, деформуватися, почати гнити або викликати появу цвілі. А при правильній захисту вони зможуть прослужити вам або вашої компанії не один рік. Варто відзначити, що матеріал цього виду упаковки є екологічно чистим і зручним для фарбування, нанесення написів і зображень, будь то гасло або логотип вашої організації. Більш докладно про дерев'яні ящики, ціна в Україні яка може порадувати всіх, можна дізнатися при спілкуванні з нашим менеджером.

Для того, щоб купити або замовити дерев'яні ящики, ціна на які буде досить низькою, просто зверніться до нас за допомогою телефону або електронною поштою на електронну пошту.

© Юр-Універсал 2022