Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев'яні ящики Полтава

Друге життя овочевих дерев'яних ящиків

Велика частина жінок дуже любить квіти - отримувати, вирощувати, часом навіть дарувати. І дуже добре, якщо можна щодня милуватися на улюблені квіточки, та ще й в незвичайному оформленні. Прекрасна ідея - висадити квіти не на стандартну клумбу або в простій квітковий горщик, а в ящик з-під овочів.

Коробки з дерева в Полтаві як елемент декору інтер'єру

Якщо місце в приміщенні дозволяє, ви можете купити дерев'яні ящики в Полтаві і з їх допомогою прикрасити дизайн інтер'єру.
Щоб грунт не висипався через прорізи в ящику, додайте кілька планок, або поставте всередину квіткові горщики, задекорувавши їх на свій розсуд. Найкраще ящики з дерева в Полтаві, ціну на які можна подивитися на нашому сайті «Юр-Універсал», виглядатимуть біля вікна або на підвіконня. Так сонячні промені будуть підсвічувати квітучі рослини, створюючи затишну та комфортну обстановку в житло.

Коробки з дерева в Полтаві в ландшафтному дизайні

Клумби, споруджені з старих дерев'яних ящиків (Полтава) створюють сприятливе враження про господарів будинку. «Клумба в коробці» має кілька переваг:
  1. можна в будь-який момент перемістити в інше місце;
  2. при помірному поливі не утворюються калюжі;
  3. грунт не прокидається;
  4. можливість створити цікаву квіткову композицію.

Декорування

Якщо ви вже давно купили дерев'яні коробки в Полтаві і їх вигляд став непривабливим, пофарбуйте виріб заново, в будь-який вподобаний колір. Також можна покрити коробку лаком (попередньо ошкурив) або плівкою, що самоклеїться.
Квіти в старих скриньках будуть дуже красиво виглядати в квартирі або на ділянці, радуючи господарку чудовим цвітінням.
Дерев'яні ящики Полтава
© Юр-Універсал 2022