Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев'яні ящики Львів
Ящики представляють собою прямокутну тару, для виготовлення якої використовується дерев'яний брус, фанера або нарізані певним чином смуги ДСП. Це універсальна упаковка, яка, як і коробки з дерева, ідеально підходить для перевезення різних вантажів у Львові, в особливості, тендітних. Тара з дерева дозволяє транспортувати продукцію на значні відстані, мінімізуючи при цьому ризики, пов'язані з пошкодженнями. Меблі, оргтехніка, книги, посуд - далеко не повний список подібних вантажів.
Сфера застосування дерев'яних ящиків у Львові не обмежується організацією переїздів. Їх купують практично у всіх галузях. Нестандартне використання дерев'яної тари - виготовлення предметів інтер'єру (стелажі, взуттєві ящики, приліжкові тумбочки). Вироби доречні в інтер'єрах «лофт», «техно», «скандинавський).

Переваги коробок з дерева у Львові

Технологія виготовлення ящиків з дерева у Львові досить проста, тому їх собівартість - низька. Крім граничної простоти виготовлення, є ряд інших переваг:
  • екологічна чистота;
  • місткість;
  • міцність;
  • стійкість до механічних впливів;
  • вологостійкість (набувається шляхом обробки дерева спеціальними складами);
  • відсутність необхідності в особливих умовах зберігання;
  • мінімальний ризик пошкодження вантажів, що перевозяться.
Важливе значення - можливість використання упаковки кілька разів.

Купити дерев'яні ящики у Львові: особливості виготовлення

Ящики з дерева розрізняють за розмірами і призначенням. Компанія «Юр-Універсал» виготовляє дерев'яну тару на сучасному обладнанні, в точній відповідності до світових стандартів. Можна купити дерев'яні коробки у Львові та інші види тари за найвигіднішими цінами. Повністю автоматизоване виробництво дозволяє виконати замовлення будь-яких обсягів. Можливо виготовлення тари за індивідуальним проектом клієнта.
Дерев'яні ящики Львів
© Юр-Універсал 2022