Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев'яні ящики Хмельницький

Зручний пуф з дерев'яного ящика

Круті саморобки, виготовлені своїми руками, завжди користуються популярністю. Тому люди, які вміють втілювати цікаві ідеї в життя, часто вигадують різні Лайфхак зі створення тієї чи іншої речі.
Тому, коли виникає необхідність купити дерев'яні ящики в Хмільниці, беріть відразу кілька - зайві знадобляться вам для створення оригінального і зручного пуфика в передпокій або вітальню кімнату.

Коробки з дерева в Хмельницькому для створення пуфа

Для початку вам слід забарвити дерев'яні ящики (Хмельницький) в бажаний колір. Як варіант - покрити дерево морилкою і зашкурить, щоб створити ефект старіння. Інші два варіанти: залишити, як є, обробивши поверхню наждачним папером або покрити коробки з дерева в Хмельницькому спеціальним лаком.
Далі візьміть аркуш міцного дерева, щоб зробити верхню кришку. Приклейте по діаметру кришки поролон і оберніть вийшла заготовку матеріалом для оббивки. Колір і тканина вибирайте на свій розсуд. Для закріплення тканини використовуйте степлер або суперклей.
Такі ящики з дерева в Хмельницькому (ціна) можна використовувати і в якості системи зберігання для взуття або якихось речей. Для цього варто посадити кришку на петлі, інакше не закріплена система буде періодично падати і доставляти вам дискомфорт. В іншому випадку закріпіть верхівку за допомогою суперклею, залишивши внутрішній відсік порожнім.
Після того, як верхня частина пуфа буде готова, прикріпіть до нижньої частини тари коліщатка або маленькі ніжки, щоб виріб виглядав завершеним. Ваша саморобка готова!
А купити дерев'яні коробки в Хмельницькому ви можете в нашому інтернет-магазині «юр- Універсал».
© Юр-Універсал 2022