Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев'яні ящики Івано-Франківськ
Ящики, виконані з натуральної деревини і її похідних (фанера, ДСП) -один із найбільш популярних різновидів тари. Їх використовують на промислових підприємствах різних галузей, в сільськогосподарському виробництві. Дерев'яні ящики здатні істотно убезпечити вантажоперевезення. Особливо це стосується тендітних виробів і цінного антикваріату: люстр, посуду, скульптур, побутової техніки, складних високоточних приладів. При цьому зменшується трудомісткість навантаження через компактної форми тари і наявності спеціальних вушок для рук.
Таким чином, дерев'яні ящики в Івано-Франківську дозволяють вирішити такі завдання:
  • транспортування, зберігання різної продукції;
  • упаковка товарів перед їх надходженням у продаж;
  • безпечні вантажоперевезення, в тому числі, і на значні відстані.
Мініатюрні шухлядки і коробки з дерева в Івано-Франківську використовують як оригінальну упаковку для подарунків. Одна з модних тенденцій - використання тари з деревини для виготовлення оригінальних і стильних предметів інтер'єру.

Переваги коробок з дерева в Івано-Франківську

Аргументи на користь того, щоб купити дерев'яні ящики в Івано-Франківську:
  • різноманітність габаритів - можна купити готову продукцію, виготовлену по ГОСТ, або оформити замовлення на продукцію за індивідуальними розмірами;
  • відносно невисока ціна ящиків з дерева в Івано-Франківську;
  • міцність, надійність, стійкість до зовнішніх впливів;
  • хороша повітропроникність - важливо для сільгосппродуктів; ремонтопридатність.
Купити ящики та дерев'яні коробки в Івано-Франківську на найвигідніших умовах можна на сайті інтернет-магазину «Юр-Універсал». Зателефонуйте нам, і ваше замовлення буде виконано якісно і швидко!
Дерев'яні ящики Івано-Франківськ
© Юр-Універсал 2022