Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев'яні ящики для зберігання
Проблема зберігання та транспортування речей і продуктів була і залишається актуальною в усі часи. Виходом є дерев'яні ящики для зберігання. Це універсальна річ, використовується і для речей і для овочів.
Зберігання в коморах, підвалах, гаражах і т. Д. Мають на увазі використання тари. Не можна просто скласти речі, класти в пакети ненадійно, вони легко можуть порватися, використання пластику також не практично, матеріал трісне речі можуть відволожитися, в таких ємностях не передбачена вентиляція.
Будь-яка людина, так чи інакше пов'язаний з сільським господарством замислювався про варіанти зберігання і перевезення вирощеної продукції. Власники дач і городів хочуть зберегти свіжі фрукти і овочі, а не тільки заготовки з них. Для великих фермерів і постачальників сільськогосподарської продукції це питання особливо важливий, оскільки тривале збереження свіжості і товарного вигляду, а так само перевезення без пошкоджень грають важливу роль в отриманні прибутку.
Дерев'яні ящики для зберігання - відмінний варіант для зазначених вище випадків в силу наступних причин.
1. Міцність. Стійкі до механічних пошкоджень і ударів. У разі закритих ящиків для зберігання, захистять від пилу, бруду і попадання вологи.
2. Перешкоджають утворенню цвілі. У дерев'яних ящиках для зберігання овочів між дошками зберігаються щілини для забезпечення циркуляції повітря, що дозволяє довго зберігати свіжість плодів, запобігають загниванню.
3. Індивідуальні розміри. Залежно від габаритів речей або продуктів виготовляються дерев'яні ящики для зберігання різної величини. Це дозволяє по максимуму використовувати корисний простір.
4. Естетика. Тепер в коморах і підпілля буде порядок, все акуратно буде розкладено по шухлядах, зникне ефект безладу. Дерев'яні ящики для зберігання речей - запорука оптимізації простору.

Придбати ящики для зберігання можна на нашому сайті, консультанти зорієнтують за цінами, дизайну, розмірами у відповідності з усіма побажаннями замовника.

© Юр-Універсал 2022