Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев'яні ящики для вантажу
Наша компанія "Юр-Універсал" виробляє дерев'яні ящики для вантажу, які можуть використовувати абсолютно будь-які організації в Україні і не тільки. Це можуть бути як фанерні коробки для експорту, так і нестандартна тара з дерева для перевезень по території України. Перші можуть відправлятися в будь-яку країну будь-яким способом, а так само не вимагають якихось фітосанітарних сертифікатів. А якщо вам все ж потрібні сертифікати якості на дерев'яні ящики для вантажу, тоді ми з задоволенням їх надамо.
Якщо розглянути компанію, яка виготовляє дерев'яні ящики для вантажу в Україні, тоді вона зобов'язана мати сертифікат на виробництво для експорту, який буде підтверджувати відповідність Міжнародному стандарту з фітосанітарних норм. Так само повинні бути притримати всі умови (технічні) під час виробництва тари з дерева. Додатково компанія зобов'язана забезпечити складування своєї сировини і виготовленої продукції, і вони повинні дотримуватися певних стандартів. Промисловість в наш час розвивається досить швидко і різноманітно, і для задоволення всіх потреб зараз не обійтися без нестандартних дерев'яних ящиків для вантажу з виробництвом в Україні. Все це обумовлено тим, що росте споживчий попит на товари різних параметрів, від маленьких до великих. Незмінним залишається лише одне - бажання зберегти будь-який товар в цілісності й схоронності. Саме для вирішення цього побажання ми зможемо виготовити для Вас дерев'яні ящики для вантажу в Україні, як стандартної комплектації, так і по абсолютно індивідуальним макету.

Компанія "Юр-Універсал" виробляє дерев'яні ящики для вантажу які будуть відповідати всім критеріям якості. Завдяки цьому ви можете не переживати про свою продукцію під час її перевезення.

© Юр-Універсал 2022