Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев'яні ящики для декору замовити
Мода облаштування дизайну останніх років активно використовується для декору дерев'яних ящиків. На те є кілька причин, основними з яких є популярність теми «еко» з використанням натуральних, природних матеріалів, відносна недороговізна та можливість створити неповторну індивідуальну атмосферу житла, офісу, торгової площі, кафе чи ресторану. Київська виробнича компанія «Юр-Універсал» втілить у життя будь-яку вашу фантазію, швидко, якісно та недорого виготовивши дерев'яні ящики для декору (замовити), за наявними в каталозі або індивідуальними ескізами та розмірами.
Особлива роль відведена дерев'яному ящику для декору простору через відмінну можливість "обіграти" цей елемент інтер'єру. Звичайно, використовуючи його в житловому приміщенні, слід пам'ятати, що класичний стиль, хайтек або модерн навряд чи має на увазі його наявність серед предметів меблів. А ось житло, оформлене в модному напрямку «лофта» або мінімалізму, сільської тематики, відмінно доповнять дерев'яні ящики для декору як окремо, так і у складі багатофункціональної конструкції. Ми маємо можливість виготовити з них стелажі, настінні полиці, оригінальні столики, тумби різного призначення: приліжкові, для взуття, пуфи для передпокою, розважальні комплекси для вихованців. Наші фахівці виготовлять для вашого торгового залу або обідньої зони кафе та ресторану стильне оформлення з дерев'яних ящиків для декору, відповідно до побажань дизайнера та замовника. На ваше бажання дерево може бути необробленим, спеціально «старим», різнокольоровим, з нанесеним принтом або вирізаним лазером малюнком.

Починаючи з 2005 року компанія «Юр-Універсал» постачає на український ринок якісну, недорогу продукцію – і це чудова нагода замовити у нас дерев'яні ящики для декору та насолоджуватися стильним та функціональним елементом дизайну.

© Юр-Універсал 2022