Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев'яні ящики Чернігів

Коробки з дерева в Чернігові для зберігання овочів

Для того, щоб час, витрачений на посадку, догляд і збір урожаю, не було витрачено марно, необхідно заздалегідь потурбуватися про систему зберігання вирощених припасів. Для цього потрібно заздалегідь облаштувати саму кімнату, в якій буде зберігатися урожай, а також купити дерев'яні коробки в Чернігові.
На відміну від пластиків та інших матеріалів, дерев'яні ящики (Чернігів) виготовлені з 100% екологічно чистих і натуральних матеріалів, а рейкова тара дозволить провітрювати продукти, щоб вони не зіпсувалися.
Перед закладанням овочів і фруктів ретельно провітріть льох або комору кімнату. Головне, щоб в цей час не було занадто жарко, інакше велика ймовірність виникнення конденсату.
Потім просушіть ящики з дерева в Чернігові (ціна) прямо під відкритими променями сонця. Якщо у вас є стара тара, підлатати її, а ту, яка покрита гниттям або цвіллю - викидайте не шкодуючи.
Збираючись купити дерев'яні ящики в Чернігові, визначитеся з кількістю виробів, щоб вийшло вмістити туди всі свої запаси.
Обробіть приміщення для зберігання овочів антибактеріальним складом, зверніть увагу на цілісність полиць. Деякі садівники радять обробити коробки з дерева в Чернігові 10% -ним розчином мідного купоросу, а стіни і стеля побілити за допомогою гашеного вапна і купоросу.
Після підготовки поставте тару в сховище, відберіть ті овочі, які не мають видимих ​​ушкоджень і закладіть їх в ємності.
Щоб зменшити відсоток вологості в підвалі, покладіть там кілька червоних цегли і один великий (або кілька маленьких) таз з сіллю.
Періодично візуально і за допомогою нюху перевіряйте заготовки, щоб вчасно виявити ті, які зіпсувалися, інакше від них можуть пошкодитися сусідні плоди і бульби.
Тара з деревини протягом багатьох років є дуже зручною системою для зберігання і транспортування продуктів, що робить її незамінним помічником для заготовки врожаю.
© Юр-Універсал 2022