Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев’яна коробка з гравіруванням
Дерев’яна коробка з гравіруванням оригінальне упакування Вашого подарунку для рідних, друзів та близьких. Таке пакування матиме індивідуальний підхід та оформлення, що не залишить нікого байдужим.
Будь яке Ваше бажання буде втілене в реальність.
На дерев’яні коробки з гравіруванням можна нанести будь який напис, логотип, побажання чи фото.
Пропонуємо Вашій увазі такі види нанесення напису на дерев'яні коробки як:
- лазерна гравіровка;
- фрезеровка;
- ультрафіолетовий друг (стійкий до вигорання).
Оформлення коробки може бути будь яким. Найбільш популярними є форми схожі на пенал, скарбничку, коло, ящик, ромб. Якщо Вам потрібна особлива форма дерев'яної коробки з гравіруванням, ми з радістю розробимо для Вас індивідуальних макет.
Дерев'яні коробки з гравіруванням на подарунок виготовляються з гарного дерева або високоякісної фанери чи ДВП. Такі дерева як: дуб, вільха, клен, береза і навіть фруктові дерева. Вони мають багатий, природній вигляд, приємний аромат і не потребують додаткових оформлень. Щодо яскравих дерев'яних коробокз гравіруванням то краще використовувати високоякісну фанеру. За бажанням можемо покрити Вашу дерев'яну коробку з гравіруванням на подарунок лаком.
Виготовлення такого пакування займає до 3-х днів, але практикуємо такі варіанти як день в день.
Такі дерев'яні коробки на подарунок з гравіруванням можна дарувати на весілля, дні народження, корпоративи щоприємно вразять кожного.
Будьте оригінальними та даруйте радість кожному з унікальними подарунками.
© Юр-Універсал 2022