Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Де можна купити дерев'яну скриньку (Україна)
Останнім часом дерев'яні ящики стали дуже популярними і популярними не тільки у вигляді тари для фруктів і овочів, але і як предмет інтер'єру. Підручні матеріали все частіше застосовуються для декору. Купити дерев'яну скриньку в Україні зараз набагато легше та швидше через інтернет. Магазин ЮР-Універсал пропонує великий асортимент продукції з дерева на будь-який смак та гаманець. Купити дерев'яну шухляду можна в містах Київ, Львів, Дніпро, Запоріжжя - доставляємо по всій території України.
З появою серйозних конкурентів, у вигляді тари з пластику та картону, дерево має ряд переваг:
  • міцністю;
  • надійністю;
  • багаторазовим використанням;
  • довговічністю в експлуатації;
  • естетичністю та привабливістю.

Застосування контейнерів в інтер'єрі

Особливо популярні дерев'яні вироби для оформлення в стилі LOFT, мінімалізм. Вони застосовуються для реалізації особистого простору, меблів та декору. Використовують ящики як:
  1. столу;
  2. шафи;
  3. ліжка;
  4. лежака – дивана;
  5. полички.
Це невеликий список того, що можна оформити із виробів із дерева. Веранду, кімнату, мансарду легко облаштувати саморобними меблями, а розглянути в ній контейнери взагалі буде неможливо. Такі меблі відрізняються не тільки екологічністю, а й невисокою вартістю та універсальністю. У будь-який момент меблі можна розібрати та створити щось нове. Купити дерев'яну скриньку в Україні можна в пару кліків. Для оформлення замовлення достатньо перейти на наш сайт або зв'язатися з менеджером за телефоном. Менеджери розкажуть про всі нюанси, різноманітність порід, умови оплати та яку купити ящик дерев'яний Україна для тих чи інших цілей. Продукція має високу якість, що підтверджується сертифікатами. Виготовляємо на замовлення. Для оплати приймаємо як готівковий, і безготівковий розрахунок.
© Юр-Універсал 2022