Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Де купити дерев'яний ящик для квітів
Декор будь-якого інтер'єру живими квітами та рослинами чудове рішення. Виглядає затишно та атмосферно. Коли рослини цвітуть, приміщення наповнюються квітковими ароматами. Але той хто хоч раз вже пробував таким чином прикрасити вітальню, терасу або сад знає, що красиво виглядають рослини тільки в привабливому вазоні. Дерев'яні ящики для квітів завжди виглядатимуть стильно і сучасно, тому що виконані з натуральних та якісних матеріалів. Вони абсолютно безпечні для здоров'я, навіть після того, як оброблені спеціальними захисними речовинами. 
Компанія Юр-Універсал є виробником різних виробів з дерева, в тому числі і дерев'яних ящиків для квітів. На сайті компанії широкий асортимент продукції, як бюджетні варіанти, так і дорожчі. Виготовляють вироби на замовлення. Тисячі задоволених клієнтів, а отже, продукція високої якості. 

На що варто звернути увагу під час вибору

В першу чергу, дерев'яний ящик для квітів повинен враховувати специфіку рослини: розмір на даний момент, кореневу систему, як ростиме в подальшому, плететься чи ні, і т.д. При цьому вазон повинен відповідати дизайну кімнати або саду: за формою та кольором. Кашпо можуть бути круглі, овальні, квадратні, прямокутні, у вигляді ромба і трапеції. Скринька може придбати будь-яку геометричну форму, яку ви побажаєте як за висотою, так і за довжиною. Обов'язкова умова: горщик має бути більшим за рослину на кілька сантиметрів з кожного боку. Так буде легше розмістити його всередині. Кольорова палітра клумб не має меж, хоча дизайнери віддають перевагу класичним, природним кольорам дерева, тоді кашпо виглядає максимально натурально та природно. 
Наша продукція з дерева відповідає найвищим стандартам якості, що підтверджується сертифікатами. Якщо ви не можете визначитися з вибором, зверніться до наших менеджерів. Вони не тільки проконсультують вас, але й розкажуть про переваги кожного виду, недоліки і допоможуть оформити швидке замовлення. Купити дерев'яні ящики для квітів не складно, головне знайти якісного та перевіреного виробника, і тоді термін експлуатації вас обов'язково порадує.
© Юр-Універсал 2022