Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Армійські ящики
Компанія "Юр-Універсал" виробляє та продає армійські ящики з натурального дерева. Тара виготовляється на сучасному високотехнологічному деревообробному обладнанні із соснових, вільхових дощок. Міцні, надійні, добротні, вони добре переносять тривалі переїзди бездоріжжям, численні навантаження-розвантаження, перепади температур. Міцні армійські ящики підходять для зберігання харчових продуктів, військового обмундирування, патронів, зброї та інших речей.
Традиційно армійські ящики використовуються для військових потреб. Однак сучасні дизайнери широко застосовують якісні дерев'яні вироби для креативного оформлення інтер'єру, наприклад, у стилі лофт:
  • декілька дерев'яних виробів, поставлених один на одного, замінять відкритий стелаж, шафу для зберігання книг, сувенірів, фотографій;
  • дерев'яний короб без кришки, наповнений різноманітним декором (черепашки, морські камінці, сухі квіти тощо) покривається загартованим склом. Виходить оригінальний стилізований журнальний столик.
Замовлені у виробника армійські ящики зручно брати для перевезення потрібних речей на рибалку, використовувати там як сидіння. При вилазці на природу короб замінить холодильник, обідній стіл. Міцні надійні армійські ящики можна використовувати у гаражі, на дачі, щоб зберігати продукти, інструменти, консервацію та інші речі. Міцне дерево буде гарною перешкодою для дрібних гризунів та інших шкідників.

На сайті компанії-виробника "Юр-Універсал" можна замовити та придбати міцні дерев'яні армійські ящики в будь-яких кількостях.

© Юр-Універсал 2022