Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Купити дерев'яну скриньку
Бажаєте дізнатися, де можна купити дерев'яну скриньку доставкою по Києву та Україні? Тоді ви потрапили на вірну адресу. Компанія ТОВ «Юр-Універсал» працює як з оптовими, так і роздрібними клієнтами. Чому купити дерев'яний ящик досить часто набагато вигідніше, ніж з інших аналогів:
  • вага дерева менше, ніж у металу, тому перевозити вантажі буде дешевше;
  • тару з дерева легше переносити; дерев'яна тара проста у складанні;
  • більш екологічно чисті, ніж пластмаса;
  • надійніше за картонні аналоги;
  • виготовлення з доступних матеріалів в нашій країні, що зменшує вартість; хороша вологостійкість завдяки особливому покриттю.
Всі перераховані вище аргументи будуть у плюс, коли ви хочете купити дерев'яний ящик. А у нас надано великий асортимент різних виробів, які можна переглянути на сторінках нашого сайту. Спочатку пропонуємо вам визначитися, який вид тари вирішить ваші потреби перед тим, як купити дерев'яний ящик. Для цього варто уточнити необхідну кількість відсіків, чи потрібне додаткове покриття або обробка, які будуть використовуватись замки та фурнітура. Крім цього, варто обговорити міцність самої конструкції. На це варто звернути особливу увагу, якщо ви хочете купити дерев'яну скриньку для габаритного товару.

У компанії «Юр-Універсал» можна купити дерев'яну скриньку для різних цілей, які непросто перерахувати без потреб. Поговоріть з нашим менеджером для уточнення деталей.

© Юр-Універсал 2022