Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Купити декоративні дерев'яні ящики
Компанія "Юр-Універсал" пропонує широкий асортимент виробів з вітчизняної деревини, в тому числі, можна купити декоративні дерев'яні ящики різного призначення. Вироби виготовляються з натуральних матеріалів (дубових, соснових, вільхових дощок). Роботи проводяться на сучасному деревообробному обладнанні, що дозволяє замовити і купити декоративні дерев'яні ящики різних модифікацій (прямокутні, круглі, квадратні, з кришкою).
Клієнт може купити декоративні дерев'яні ящики з дарчим написом, логотипом, картинкою. Гравіювання виконуються за допомогою лазера, фрезерування, ультрафіолетового друку. Написи і малюнки зроблять обрану річ ексклюзивною. Ми пропонуємо замовити і купити декоративні дерев'яні ящики для:
  • зберігання продуктів, різних предметів (фотографій, сувенірів, прикрас, гаджетів);
  • упаковки подарунків (вина, алкогольних напоїв, цукерок, печива, тендітних речей);
  • декорування квартир, магазинів, офісів, майстерень.
У екологічної тарі чудово зберігаються будь-які харчові продукти (чай, солодощі, спеції). Міцна стильна коробка з вином, коньяком, лікером, прикрашена дарчим написом, логотипом, красивою картинкою, стане відмінним подарунком з будь-якого приводу, на будь-яке торжество. Вітрина магазину, оформлена коробочками з натурального дерева, обов'язково приверне увагу покупців. Бажаючі можуть придбати декоративні дерев'яні ящики, покриті лаком, пофарбовані в будь-який колір.

Замовити і купити декоративні дерев'яні ящики можна в будь-яких кількостях на сайті компанії "Юр-Універсал".

© Юр-Універсал 2022