Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Коробки під вино дерев'яні купити
Екологічні добротні коробки під вино дерев'яні купити можна на сайті виробника - компанії "Юр-Універсал". Підприємство випускає сучасну натуральну тару з соснових, вільхових, дубових дощок, оброблених на високотехнологічному деревообробному обладнанні. Різноманітні коробки під вино дерев'яні купити можна в будь-яких кількостях, починаючи від однієї штуки. Клієнт може замовити вироби за власним ескізом, різних розмірів, модифікацій, з ручками, кришками, додаткової фурнітурою.
Пропоновані коробки під вино дерев'яні купити можна для:
  • зберігання;
  • транспортування;
  • подарункової упаковки.
Пропонуємо придбати міцну багаторазову тару виноробним господарствам, пивоварень, приватним підприємцям. Надійні коробки під вино дерев'яні купити можливо для переміщення товару за кордон. В цьому випадку всі ящики з дерева проходять спеціальну термічну обробку (фумігацію), після чого маркуються, отримують документи на проходження митного контролю. Фумігація проводиться по Міжнародним фітосанітарним нормам ISPM № 15, чинним в Європейських країнах та Америці. Декоровані коробки під вино дерев'яні купити можуть підприємства торгівлі (фірмові магазини, мережеві супермаркети) для оформлення вітрин, торговельних залів, як міцної оригінальної упаковки. За бажанням клієнта тара прикрашається логотипом, картинкою, написом сорти або бренду.

Універсальні коробки під вино дерев'яні купити можливо через 1-3 дні після оформлення замовлення на сайті компанії "Юр-Універсал" за доступними цінами.

© Юр-Універсал 2022