Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Коробка під вино з фанери
Вироблена компанією «Юр-Універсал» коробка під вино з фанери стане незвичайною упаковкою або місцем зберігання для улюбленого напою. Робиться тара під алкогольні напої з натурального матеріалу (деревно-шаруватих плит). ДСП - це тонкі листи шпону з сосни, дуба, вільхи, склеєні між собою в монолітну конструкцію. Виготовляється коробка під вино з фанери, яка попередньо ретельно шліфується. На готовий виріб за бажанням клієнта наноситься будь-який логотип, напис, картинка за індивідуальним ескізом за допомогою фрезерування, лазерного гравіювання, ультрафіолетового друку.
Для власників магазинів, які торгують вино-горілчаними продуктами, коробка під вино з фанери стане незвичайною упаковкою для товару, що продається. Цей маркетинговий хід дозволить збільшити продажі, багатьом захочеться купити горілку, шампанське, лікер в оригінальній тарі з написом або логотипом обраного алкоголю. Куплена у нас коробка під вино з фанери, оброблена написом, прикрасить будь-яку кухню, винний льох, бар, кафе, ресторан. Подарувати алкоголь в натуральній деревної тарі можна начальнику, коханому другу, подрузі. Оригінальна коробка під вино з фанери, прикрашена красивою картинкою, дарчим написом або логотипом плюс вкладена всередину пляшка хорошого алкогольного напою може бути відмінним подарунком з будь-якого приводу. Такий презент завжди доречний, популярний, буде прийнятий з вдячністю і довго не забудеться.

Натуральна екологічна коробка під вино з фанери, виготовлена ​​компанією «Юр-Універсал», відмінний вибір подарункової упаковки.

© Юр-Універсал 2022