Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Коробка для вина купити
Пляшка дорогого вина в усі часи вважалася універсальним і солідним подарунком, доречним на практично будь-яку подію. Просто пляшку без упаковки дарувати непрезентабельно, подарункові пакети та банти - занадто ба6нально, таким вже нікого не здивувати. Посилити ефект від подарунка допоможе дерев'яна коробка для вина, яку можна купити компанії в Юр-Універсал. Це безпрограшний варіант з цілого ряду причин.
1. Ексклюзивність. Є можливість не просто коробку для вина купити, але і зробити її особливою. За бажанням клієнта на упаковку можна нанести різні написи, логотипи, ініціали, фрази, зрозумілі і багато значущі для обдаровуваного. Можливе фарбування і лакування.
2. Практичність. Ви можете купити коробку для вина і використовувати її в подальшому, вона може стати стильним доповненням інтер'єру. Виготовляється за індивідуальними розмірами і потрібної конструкції, тому можна передбачити відсіки для інших подарунків і доповнити вино, наприклад, закусками, сувенірами, ювелірними прикрасами, на скільки вистачить фантазії.
3. Безпека. Упаковка міцна і вбереже пляшку від пошкоджень, не дасть випадково розбитися. Особливо актуально, якщо необхідно транспортувати подарунок на далекі відстані.
4. Екологічність. Використовуємо в виготовленні цінні породи деревини - дуб, вільха, клен і натуральні матеріали на основі деревини - шліфована фанера, ДВП.

Коробку для вина купити можна на нашому сайті

Якщо сумніваєтеся з дизайном і наповненням коробки, наші фахівці із задоволенням проконсультують, запропонують варіанти і допоможуть визначитися з вибором. Якщо Ви людина креативна і хочете самі задекорувати упаковку, ми підготуємо її для цього, пофарбуємо, залакіруем. Таку дерев'яну коробку для вина можна буде купити ніде, вона буде тільки в однієї людини, спеціально розроблена для нього, що в рази підвищить цінність подарунка.
© Юр-Універсал 2022