Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Кашпо з дерева квадратне
Кашпо з дерева квадратне - найпопулярніший варіант контейнерів для висадки живих рослин. Їх встановлюють на відкритому повітрі в парку, в саду біля будинку, кафе та інших приміщень. Такими композиціями можна прикрасити будь-який інтер'єр.
Бездоганність форми і чіткість ліній контейнера виглядають ефектно, стильно. Кашпо з дерева квадратне можуть сміливо використовувати не тільки досвідчені фітодизайнери, а й початківці.

Як вибрати кашпо з дерева квадратне

Щоб не розгубитися в велика кількість асортименту, представленого на ринку, до покупки слід підходити обдумано.
Відразу визначитеся, які рослини будете висаджувати в ємність. Важливо, щоб їх сусідство було сприятливим, що забезпечить тривале цвітіння композиції.
Розташування. Подумайте, в якому куточку буде знаходитися бокс, настільки гармонійно він впишеться в загальний дизайн. Має значення кількість сонця на ділянці, оскільки не всі рослини добре себе почувають під тривалим сонячним освітленням.
Оформлення. Кашпо може мати однотонну забарвлення або декороване візерунком. Орієнтуйтеся на різновид рослин, для яких він призначений і на акценти, що мають намір підкреслити цим живим букетом.

Купити кашпо квадратне з дерева

На сторінках нашого інтернет-каталогу можна знайти різні варіанти кашпо. Маленькі, лаконічні, об'ємні, креативні, підвісні і наземні. Варіантів безліч, всі вони розраховані на різний смак і потреба. Продукція виготовлена ​​з природних матеріалів, відрізняється якістю, міцна і надійна.
Кожна позиція супроводжується інформативними описами і фотознімками. Якщо у вас виникнуть питання, наші консультанти оперативно вийдуть на зв'язок, приділивши максим уваги.
Ціна на квадратний кашпо з дерева доступна і не завдасть великих збитків вашому бюджету.
Оточуйте себе красою - і світ стане краще!
© Юр-Універсал 2022