Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев'яний ящик для пляшок
Кожна господиня, в будь-якій країні світу мріє мати на своїй кухні дерев'яний ящик для пляшок. Розташувавши пляшки зручно і комфортно, в потрібному Вам порядку, вони завжди будуть під рукою. Унікальні вироби компанії «Юр-Універсал», нададуть можливість насолоджуватися зручностями не тільки на своїй кухні, але і в будь-якому куточку вашого будинку. Дерев'яний ящик для пляшок виконаний з екологічно чистого матеріалу. Турбота про ваше здоров'я важливий спектр послуг компанії.
Компанія «Юр-Універсал» пропонує готові проекти і приймає індивідуальні замовлення за вашими ескізами. Оригінальність і неповторність ми гарантуємо. Терміни виконання, якість замовлення приємно здивують і порадують. Обробка поверхні лакофарбовим матеріалом і колір, замовник вибирає індивідуально. Міцність і довговічність виробу додає ще один плюс до його вибору. Дерев'яний ящик для пляшок легко і невимушено можна переміщати, використовувати для зберігання і в якості декору приміщення. Особливо елегантно дерев'яний ящик для пляшок впишеться в дизайн з дерев'яними мотивами, доповнивши і прикрасивши інтер'єр. Зупинивши вибір на конкретному виробі, ви можете зробити відмінний індивідуальний подарунок на будь-яке свято. Якщо ви зважитеся купити і подарувати дерев'яний ящик для пляшок друзям, будьте готові до величезної кількості питань, адже в Україні компанія «Юр-Універсал» єдина і неповторна в своєму роді діяльності.

Вибираючи дерев'яні ящики для пляшок - ви робите прекрасний вибір на довгі роки, адже знайти застосування речі можна в будь-якій сфері.

© Юр-Універсал 2022