Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев'яні ящики для подарунків
Упаковка грає важливу роль в подарунок. Так приємно отримати оригінально оформлений презент. Це додасть індивідуальність, підкреслить, що подарунок призначений саме цій людині.
Цікавою ідеєю оформлення будуть дерев'яні ящики для подарунків. Це не тільки незвично, але ще і статусно. Переваги замовлення в Юр-Універсал:
- допомога з розробкою дизайну;
- оперативне виготовлення;
- робота з цінними породами дерева;
- декор за бажанням клієнта - нанесення написів (гравірування, фрезерування, друк), покриття лаком, фарбування;
- можливість придбати дерев'яні ящики для подарунків оптом і в роздріб.
Не обов'язково обмежуватися тільки готовим дизайном. Можна проявити фантазію і задекорувати дерев'яні ящики для подарунка своїми руками. Досить виграшно виглядатиме оформлення в техніці "декупаж". Суть її в обклеюванні серветками за допомогою клею ПВА і покритті лаком в завершенні. Такий спосіб відкриває великий простір для творчості, різноманітність малюнків дає можливість підібрати оптимальний, тим самим персоналізувати подарунок.
Якщо це вписується в загальний стиль, можна штучно зістарити виріб. Для цього потрібно злегка зашкурить, створюючи потертості. Виконується елементарно, за допомогою наждачного паперу.
Якщо дерев'яні ящики призначені для подарунка дітям, незайвим буде доповнення у вигляді стразів, намистин, стрічок, декоративних наклейок. Вийде яскрава весела річ.
Ящики дуже практичні. Надалі можуть використовуватися як шкатулки для дрібниць, довго послужити в побуті.

Постійна проблема з вибором подарунків на 23 лютого, 8 березня, Новий рік для колег, дітей, вчителів, вихователів і т. Д. Може зважитися придбанням дерев'яних ящиків для подарунків оптом. Залишиться тільки покласти всередину маленькі приємні презенти.

© Юр-Універсал 2022