Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев'яні ящики для декору
Компанія "Юр-Універсал" пропонує дерев'яні ящики для декору, виготовлені на власному високотехнологічному підприємстві з екологічного натурального матеріалу. Вироби з вітчизняної деревини (сосни, дуба, вільхи), з нанесеною гравіюванням або логотипом, прикрасять будь-яку квартиру, майстерню, вітрину бутика, торговий зал супермаркету, невеликого магазину. Дерево залишається незамінним затребуваним матеріалом у всі часи. Воно привносить тепло, затишок, природну красу в будь-який інтер'єр. Дерев'яні ящики для декору можна купити в свій будинок, подарувати на новосілля, зробити тематичний презент до п'ятиріччя сімейного життя.
Сучасну квартиру прикрасять добротні дерев'яні ящики для декору, поставлені на відкриті полиці. Вироби можна прикрасити написами з назвою зберігаються там предметів, прикрас, дрібниць. На кухні в таких коробочках можна зберігати чай, приправи, спеції. Поставлені в дитячій дерев'яні ящики для декору будуть сховищем іграшок, книжок. У такій коробці можна влаштувати доньці ляльковий будинок, синові маленький гараж, місце під складання конструкторів. Коробка з дерева на підлозі вітальні підійде для зберігання альбомів, дисків, платівок, важких книг. Тара з деревини буде доречна в гардеробній, шафі-купе, передпокої. Дерев'яні ящики для декору можна поставити в вітрину магазину, використовувати в ресторані, кондитерської, булочної для зберігання продуктів.

Компанія "Юр-Універсал" виготовить дерев'яні ящики для декору різних розмірів за індивідуальними ескізами в будь-якій кількості.

© Юр-Універсал 2022