Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев'яна коробка з гравіюванням
Екологічна дерев'яна коробка з гравіюванням, виготовлена ​​компанією "Юр-Універсал" з натурального вітчизняної сировини, може стати хорошим місцем для зберігання, оригінальною упаковкою для подарунка, завжди модним декором інтер'єру квартири, офісу, магазину, майстерні. Замовлена ​​на сайті дерев'яна коробка з гравіюванням буде виготовлена ​​з цільної дубової, соснової, вільховою дошки або шліфованої фанери. Власне високотехнологічне виробництво дозволяє випускати сучасні якісні затребувані вироби будь-яких розмірів і модифікацій за індивідуальними ескізами, кресленнями клієнта.
Придбана у нас дерев'яна коробка з гравіюванням допоможе упорядкувати зберігання улюблених дрібниць, фотографій, квитанцій, листів, документів. У підписаних скриньках школяр може зберігати ручки, олівці, настільні ігри, гаджети, зарядки для телефонів. Рукодільниця може використовувати такі скриньки під нитки, ґудзики, бісер, інші аксесуари для улюбленого хобі. На кухні натуральна тара підійде для зберігання сипучих продуктів, чаю, кави, спецій. Екологічна дерев'яна коробка з гравіюванням може стати подарунковим упакуванням для вина, солодощів, тютюнових виробів, інших презентів. За бажанням замовника виріб з дерева може бути пофарбовано в будь-який колір, покрите лаком, декороване логотипом, вітальним написом, картинкою. При необхідності дерев'яна коробка з гравіюванням може бути укомплектована кришкою.

Виготовлена компанією "Юр-Універсал" дерев'яна коробка з гравіюванням - гідний вибір в якості місця зберігання, подарунка, декору.

© Юр-Універсал 2022