Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев'яна коробка для пляшки
Сьогодні еко-стиль набирає все більших оборот популярності. Алкоголь сам по собі є хорошим подарунком. Але навіть дорогі вина, представлені без дизайну, втрачають свій «блиск». Дерев'яна коробка для пляшки не тільки позбавляє вас від думки про подарунок, але і дозволяє вам піднести його максимально ефективно.

Які переваги виробів з дерева?

Вироби, виготовлені з природних матеріалів без сумніву можна назвати кращими:
  1. Елегантна дерев'яна коробка для пляшки може підкреслити вишуканість змісту і ваше ставлення до людини, якій призначений подарунок.
  2. Представлена ​​дерев'яна коробка для пляшки - відмінна прикраса алкогольних напоїв на всі випадки життя. Близькі та друзі, ділові партнери або колеги безсумнівно не залишать без уваги індивідуальний підхід до вибору подарунка, його красі і естетичності.
  3. Практичність. У коробці алкоголь не втратить свій колір і аромат, прекрасно збереже свій смак на довгий час. Завдяки природній текстурі матеріалів, дерев'яна коробка для пляшки забезпечує оптимальні умови зберігання алкоголю, в той же час надаючи колекції тонкий блиск і шарм, вишуканий відтінок шляхетності й елегантності.

Чому варто купувати продукцію у нас?

Ми працюємо тільки з високоякісними матеріалами: цінні породи дерева - дуб, вільха, клен; натуральні деревні матеріали - глянцева фанера, деревне волокно. Дерев'яна коробка для пляшки, представлена ​​в нашому каталозі має різні варіації, дозволяючи вибрати бажане виріб. При необхідності може бути доповнена написами, логотипом компанії, гравіюванням або будуть виконані в конкретному цвете.Что б ви не подарували, придбана дерев'яна коробка для пляшки у нас, буде ексклюзивною і якісною.
© Юр-Універсал 2022