Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Декоративні ящики
Дерев'яні декоративні ящики та інші вироби з цього матеріалу можуть бути використані для того, щоб оформити практично будь-яке приміщення. У компанії ТОВ «Юр-Універсал» технологія обробки дерева дозволяє зробити унікальну форму дерев'яної тари, оформити зовнішній вигляд в різноманітних кольорах, виділити особливу структуру волокна декоративних ящиків. До позитивних сторін цієї процедури варто віднести те, що дерево буде захищено від різних впливів навколишнього середовища. Після обробки такі деталі ідеально впишуться в виготовлення різних видів декоративних ящиків, які можуть бути використані для зберігання зброї, точних приладів, алкогольних напоїв, посуду та інших цінних предметів.
Для того, щоб зробити унікальні декоративні ящики ми використовуємо різні методи, одним з яких є випал - вплив відкритого вогню на деревину. Після застосування обов'язково буде проведена чистка та фарбування безбарвним лаком, що в свою чергу підвищує захист від загоряння без неприємних запахів горілого. Декоративні ящики будуть володіти сріблястим блиском, відтінок якого може бути від сірого до чорного кольорів.
За бажанням клієнта будь-які декоративні ящики можуть бути штучно зістарені. Це особлива технологія при якій віддаляються м'які волокна, показуючи тверді волокна, які в свою чергу, мають рельєфну поверхню.

Ми можемо виготовляти будь-які декоративні ящики за вашим бажанням. Всі деталі можна обговорити ще на початковому етапі роботи з нашим менеджером. Телефонуйте або пишіть - ми завжди будемо раді Вам допомогти.

© Юр-Універсал 2022